4. mai 2017

EBA 2017 hääletus

Hei!

Ma olen üle pika aja tagasi. Vahepeal on olnud kiire, sest tööd on olnud palju ja üldiselt selline raskem periood. Kuid nüüd on jälle vaikselt asjad korda minemas ja loodan, et leian enda seest ka selel motivatisooni üles jälle, et blogima hakata. Mulle tohutult meeldib tegelikult blogida, olen seda soovitanud ka sõpradele, sest see aitab mõtteid maandada või ma ei teagi, kuidas seda kutsuda. Lihtsalt hea tunne on blogida. Blogimisega on vahepeal olnud nii palju ideid kuid ma ei tea, kas räägin sellest selles postituses või järgmises. Lühidalt öeldes on mul taas soov aktiivsemalt blogima hakata. :)

Aeg on jälle nii kaugel, et EBA2017 saab hääletada oma lemmikute poolt. Ütlen ausalt kohe ära, et tegelikult ma väga aktiivne blogide lugeja ei ole kuid nüüd sirvides erinevaid blogisid, on kindlasti blogisid, mille ma endale ära salvestan ja hakkan aktiivselt lugema.

Arvamusblogi - Minu hääle saab http://ebaparlikarp.ee/ See on kindlasti blogi, mille ma ära salvestan ja hakkan aktiivselt lugema. Väga hästi kirjutatud postitused! :)

Pere- ja beebiblogi - Hääl jäi andmata, sest see pole lihtsalt valdkond, mis mulle huvi pakuks.

Loomeblogi - Täpselt sama jutt, mis eelmise kategooria omas.

Kultuuriblogi - Jääb samuti vahele.

Ilu- ja moeblogid - Samuti teema, mis jääb minust kaugele.

Reisiblogidhttp://www.gerlii.com/ Lihtsalt jäi kõige rohkem silma selles valdkonnas.

Noorukite blogi https://rumaljumal.wordpress.com/ Head postitused :)

Aasta uustulnuk - Sirvides siin ringi, siis minu otsus on hääl anda http://kadrily.ee/ 

Meesteblogi http://amidahenryteeb.eu/ Minu hääle sai see blogi, kõige sümpaatsem ja huvitavam

Elulised blogidhttp://www.mallukas.com/ Mulle tohutult meeldib Malluka elust lugeda, livestreami vaadata facebookis ja üldse väga äge inimene. Kindlasti ei andnud ma selle hääle sellepärast, et ta on kuulus vms. Ta on lihtsalt äge! :)

Toidublogid - Minu hääl läks http://www.olgainkitchen.com/ Kindlasti proovin ma sealt blogist midagi järgi ka! :)

Tervise- ja trenniblogi http://iseoledpaks.blogspot.com.ee/http://lauriita.eu/http://marianfitness.ee/ ja http://v6idan-kaotades.blogspot.com.ee/

Ma annaks kõikidele neile hääle kui ma saaks vaid. Kõik nad on tublid ja väärivad häält aga nendest peab ühe välja valima.. Oehhh, see on raske aga minu hääle saab - http://lauriita.eu/ See muutus, mis tema läbi teinud on, on lihtsalt imeline! Muidugi ka Helena on teinud läbi tohutult suure muutuse, siis valima peab ainult ühe välja, Seekord siis läks Lauriitale hääl.

Spordiblogi http://www.katjonok.com/http://jooksublogi.blogspot.com.ee/https://healthymargit.com/ ja http://annehanni.com/blog/

Jälle on see valik nii raske kuid minu hääl läheb seekord https://healthymargit.com/ Blogi on huvitav ja  hoian pidevalt silma peal :)

Fotoblogi - hääl jääb andmata

Videoblogi - Hääl jääb andmata

Kokkuvõtteks peaks ütlema, et peaksin rohkem blogidel silma peal hoidma, sest tegelikult on blogid huvitavad. :)

Järgmine kord räägin enda plaanist! Seniks aga Tsau ja palju edu kõikidele osalejatele EBA2017.

2 kommentaari:

  1. Oiii, aitäh sulle ilusate sõnade ja toetuse eest! :)

    VastaKustuta
  2. Aitäh sulle! Soovin palju edu eesmärgi täitmiseks!

    VastaKustuta

Uudistest..

Heihei! Ma olen nii palju hoogu võtnud, et võiks blogida, aga kuidagi ei ole suutnud kirjutamisega alustada. Noh, praegu mõtlesin, et v...