10. mai 2017

Lõpuks ometi TOITUMISEST!

Hei!

Täna jõuan ma kaua oodatud teemani ja selleks on peas kindlasti küsimus, et aga mida ma söön?
Seekord räägingi siis kahe päeva toitumisest ja panen pilte ka juurde. Vabandan ette ära, et osad pildid on tulnud udused.

Mainin ära, et nüüd on teekord siis SEB maijooksule, Rakvere ööjooksule ja SEB Tallinna maratonini. Kuidas ma nendeks harjutan ja mis ma teen selleks, et ma need võimalikud hästi läbiks, leiadki siit blogist järgmiste postitustega. Juttu tulebki siis kas toitumisest või trennis. Püüan iga päev edusammud kirja panna.

Eilne toitumine (09.05.2017)
Kaal näitas eile hommikul 77.9 kg
Hommikusöögiks oli praetud muna singiga. Lõuna- ja õhtusöögiks oli tortillarull omletiga. Hilis-õhtusöögiks oli galett banaani ja kakaokreemiga. Galetti asendasin kaerasepiku vastu.

Tänane toitumine (10.05.2017)

Hommikusöögiks oli sama, praetud muna singiga. Tööle võtsin kaasa galeti banaani ja kakaokreemiga. Õhtul kodus sõin grillitud liha salatiga ja hilisõhtuseks söögiks oli kahe juustu pasta, millest üks imeline inimene tegi juustuküpsised. Mõtlesin, et pean need järgi proovima! Ja uskuge mind! Need on väga head! Koosnevad riisijahust, hapukoorest ja juustust ja natukene vett ja oleks nagu poest ostetud juusturull aga veel paremad! :)

Lisan ühe pildi endast ka. Täna oli kaal 77.1 kg. :) Rohkem ma nii tihti ei kaalu. :)Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Uudistest..

Heihei! Ma olen nii palju hoogu võtnud, et võiks blogida, aga kuidagi ei ole suutnud kirjutamisega alustada. Noh, praegu mõtlesin, et v...