27. mai 2017

Toitumisest

Hei!

Kuna ma teen postitusi harva hetkel, siis ma ei mäleta enam kuna ma mingit toitu sõin. Püüan samas meelde tuletada, mis kuupäeval ma midagi sõin. :) Esmaspäeval on jälle kaalumise päev, et teada saada kuidas see nädal mõjunud on.

Käisin ükspäev trennis ja väga mõnus oli : ) Raske oli, sest mul pole tasakaalu nii palju ega painduvust.

 Hommikusöök ühel päeval: Praemuna, sink, juust, tomat ja viinamari.

Trenni päeva järgne õhtusöök. Siin on kahe kordne kogus. Lõuna- ja õhtusöök korraga. Mitmevilja röstkukkel, sink, juust, eesti tomat ja viinamarjad.

Proovisin teha fitlapist kamatrühvleid ja no ei maitsenud.. lendasid prügikasti. Aga siin on ricotta kohupiim, kama, stevia, kaneel, toorkakao pulber.

Ühe päeva õhtusöök: Täisteramakaron, sink, juust, peidus on tomatit. Jällegi kahe kordne kogus.
 Hommikusöögiks tegin magusat muna. Taignasse läks siis 3 muna, fasti proteiinipudingu pulbrit, vett. Peale maasikas ja natukene kiivit.
 Sama päeva lõunasöök koolis. Kahjuks ma ei jõudnud enam hommikul teist toitu juurde teha aga siin on siis tatar, üleküpsetatud sealiha marineeritud kurgiga, kaste ja kirsimahl.

 Mul kasvavad kodus terrassil maasikad :)
 Iga reede on mul patupäev, sest siis käivad mul külalised. Külalistega meeldib lauamänge mängida. See on siin siis smallworld. Soovitan osta ja mängida! Mulle meeldib väga! :)
 Koolipäeva järgne õhtusöök, täisteramakaron, sink ja juust, kuna tomat ja kurk olid otsas kahjuks, siis kõrval ei ole ka midagi värsket.
 Sama päeva hilisõhtune õhtusöök: Rukkileib, maasikas, vahukoor, maistetamata kohupiimapasta ja profeel maasikajogurt ja megamega heaa! :)

 Ühe päeva hommikusöök. Omlett singi ja juustuga, tomat ja murelit kõrvale. Murelid on praegu lihtsalt liigagi head! :)
Selleks korraks siis toitumise teemaga kõik. Esmaspäeval vaatama mis mu kaal teeb :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Uudistest..

Heihei! Ma olen nii palju hoogu võtnud, et võiks blogida, aga kuidagi ei ole suutnud kirjutamisega alustada. Noh, praegu mõtlesin, et v...