19. juuli 2017

Kuidas ma lõbustuspargis käisin ja kaalumisest :)

Hei!

Ma kirjutasin eelmises postituses, et võtan fitlapist retsepte, kuid ei kaalu neid 100% fitlapi koguse järgi, vaid kaalun ära ja panen pärast myfitnesspali kirja. Kuid kuidas mõjus selline isetegemine?

Alustasin 08.07. Sellel päeval oli mu kaal 78,8 kg. Nädal aega hiljem, ehk siis 15.07 oli mu kaaluks 78,0 kg. Nädalaga -800g. Ma olen rahul. :) Ja jätkan sellega süsteemiga.

Vahepeal olen patustanud, sest mu elukaaslasel oli sünna ja käisin Soomes. Meile mõlemale meeldib mängida lauamänge. Me korraldamegi kas iga reede või laupäev (peaaegu, vahepeal jääb ära) lauamängu õhtuid, kus naudime sõpradega koos olemise aega. Üks päev aga mõtlesin, et loen kokku kui palju lauamänge meil juba on. Ma sain 48 lauamängu. Lisaks mehele kingiti juurde 2 lauamängu, seega nüüd on meil maagiline 50 lauamängu. Kui me need kõik maha müüks, saaks vist päris rikkaks :D Osad neist on inglise keelsed, osad neist on eesti keelsed. Panen siia pildi ka, mis mängud meil kõik on. Kui palju Teie üldse mängite lauamänge? Mu lemmikmängud neist on kindlasti Catan, Smallwolrd, Carcassonne ja Ticket to Ride Europe. Kõik mängud on tegelikult huvitavad ja vahvad.

Lisaks mehe sünnipäevale, käisime me Soomes. Esmaspäeva hommikul läksime 10:30 laevaga Soome. Meid oli kokku 19, lisaks minule ja mehele käis reisil kaasas ka veel ema, õde ja veel inimesi. Läksime kõik koos lõbustusparki Linnanmäki omasse. Ma ei olnud käinud Soomes mingi 15 aastat, mu mees käis üldse täiesti esimest korda. Alguses läksime tondilossi, mis ei olnud üldse nii lahe kui väiksena :D Pole ka ime kui vanus on juba muutunud suuremaks. Samas ikkagi kisasin vahepeal.. Ehmatas lihtsalt. Siis läksime sinna majja, kus peab vaibaga alla sõitma. Seal ühes ruumis läks süda nii pahaks, et tahtsin sealt ruttu minema saada. Paljudest kohtadest sai teist teed pidi mindud ja vaibaga ei julgenud ka alla sõita kuid lõpuks siiski läksin. See oli tegelt päris vinge. :) Siis läksime sinna pruuni majja ehk Linnu Teele. Ma mäletasin seda tollasest ajast hoopis teistmoodi. Siis käisime kinos. Ühes saalis näidati Jääaega ja teises oli haidega midagi. Ütleme nii, et oleks võinud põnevam olla aga elamust pakkus ikka see 4D. Siis läksime mehega pruunile Ameerika mägedele. Esimene kord oli hirmus aga seal sai lõpuks mingi 10 korda käia. Käisime mitu korda ka seal kärestikus. See oli väga äge, mulle meeldis see hullult! Siis käisime veel seal Ameerika mäel, mis sõidab vette. Kui alguses meil ilmaga ei vedanud, siis lõpuks hakkas päike paistma. Ühel Ameerika mäel sai kokku 6 ringi teha. Alguses tahtsime kõik koos minna kuid ei saanud ning kui me saime oma 3 ringi tehtud, siis jooksime uuele tiirule, et emaga ka minna. Peale seda käis küll pea ringi. Muidugi käisime ka seal vaateratta peal ja siis selle rongiga sõitmas, mis teeb kogu lõbustuspargile ringi peale. Käisime veel vahepeal söömas. Ma välitisin kõiki neid kohti, kus pea alastpidi läheb. Ma tean, et mul hakkab halb ja ma ei tahnud seda päeva ära rikkuda, et halb on ja enam ei taha kuskile minna. Mehe aktiivusmonitori järgi kõndimise mingi 14000 sammu. Ma jätsin enda pulsikella koju, ei tahtnud, et see katki läheks või ära kaoks vms. Parem karta kui kahetseda. Väga kiirelt möödus aeg ja lõpuks oligi aeg tagasi sadamasse liikuma hakata. Tagasi tulime Tallinki Megastar laevaga. See on uus laev ja seest oli väga ilus. Koju jõudsime ühe aeg öösel ja siis läksime ka kohe magama, sest päev oli väga mõnus. Järgmine aasta jälle. See 39€ päevapileti eest seal lõbustuspargis on väärt. Muidu maksab üks atraktsioon 8€, sisi me jäime kõvasti plussi. Tahaks juba uuesti minna :) Panen lõppu pilte. :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Uudistest..

Heihei! Ma olen nii palju hoogu võtnud, et võiks blogida, aga kuidagi ei ole suutnud kirjutamisega alustada. Noh, praegu mõtlesin, et v...