10. juuli 2017

Tänane toitumine ja mõtted edasiseks. :)

Hei!

Täna räägin toitumisest.

Ma kasutan toitumiseks Fitlapi, kuid mul jääb selle kavaga kõht tühjaks. Jah, ma tean, et on olemas suuremate kogustega toite jne, kuid täna otsustasin nii, et edaspidi teen nii, et iga õhtu enne magama minekut teen järgmise päeva toitumise valmis. Vihikusse. Kirjutan üles kogused ja valmistamise jne, kuid koguseid muudan lähtuvalt vajadusest ning need kirjutan üles.

Aga tänase päeva toitumisest.

Hommikusöök oli retsept "Leivamagustoit maasikatega" asendustega.

Siin on mul maitsestamata kohupiimapasta, vahukoor, mustikad ja 3 viilu kaerasepikut. Kõht püsis kaua täis kuid kas ma teeksin seda sama toitu niimoodi veel? Ma ei tea.. vb maasikate või vaarikatega on parem aga ma ei tea. On teil ideid kuidas seda retsepti endale paremaks muuta? (Pilt nr 1)

Lõunasöögiks oli "Kartul hakklihaga" asendustega.

Kartuli asendasin tatraga ning kasutasin delikatesshakkliha. Panin ka natukene hapukoort peale. (Pilt nr 2)

Õhtusöögiks oli sama toit kuid ilma hapukooreta. (Pilt nr 3)

Hilisõhtuseks söögiks tegin retsepti "Soe einevõileib" ning taaskord asendustega.
Kalkunifileesink, merevaik, juust, sepik ja arbuus.

Kõige lõppu panen pildil myfitnesspalist ja oma pulsikellast. :)

Mis teie arvate sellest? Tasub nii teha, süüa midagi juurde? Tean, et värsket pole üldse kuid järgmine kord on see viga parandatud! :)

Nüüd aga olen valiku ees. Mul on nüüd kaks vaba päeva. Homme hommikul oleks jälle see äge trenn, millest eelmine kord rääkisin. See Pound. 10:15 hakkaks. Ma ei pea ennast kunagi hommiku inimeseks kuid pidevalt vabadel päevadel kella 11-12ni magamine on nõme, sest nüüd kui ma olen praktiseerinud varakult ärkamist, näiteks kell 9, siis tunnen, et ma jaksan rohkem teha kui siis kui ärkan kell 11. Päev on ka pikem. Ja sealt tuligi idee, et ma võiksin proovida nt hommikul trenni minemist. Ülehomme on mu spordiklubi remonttöödeks suletud. Mõtted ongi, et kas minna homme päeval jõusaali või sinna hommikusse trenni. Mida teie teeksite?

Päikest! :)Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Uudistest..

Heihei! Ma olen nii palju hoogu võtnud, et võiks blogida, aga kuidagi ei ole suutnud kirjutamisega alustada. Noh, praegu mõtlesin, et v...