24. aug 2017

Nädala esimene pool :)

Hei!

Aeg on teha esimese nädala poole kokkuvõte.

Uus nädal algas minu jaoks põnevalt. Oli töölt vaba päev ning mõtlesin mida teha. Kuna ma mõned päevad ei soovinud jõusaali külastada teadus põhjustel, siis vaatasin youtubes erinevaid videosid ja leidsin paar huvitavat videot. Alguses vaatasin niisama, et näha, kas üldse sobiks see mulle ning siis hiljem tegin ka järgi. Video: https://www.youtube.com/watch?v=_Zem0_qsDg0
Ütleme nii, et ma vahetan tulevikus selle video välja. Mulle ei meeldi sellised boksi harjutused väga. Kuid trenn oli mõnus ja väsitav. Hakkasin mõtlema, et ma ei mäleta kuna ma niii korralikult oleks higistanud. Kas mõjus see, et soe suveilm oli või miskit muud. Peale trenni olin korralikult väsinud. Järelikult oli õige trenn!Sama päeva õhtul aga pidin minema personaaltreeneri juurde Arcticus. Nimelt on Arcticus täiesti esimene personaaltreeneri juures käimine tasuta. Kui läksin sinna, uuris treener mu enesetunde kohta, vastasin et suurepärane ning siis uuris, et kas ma jään veel trenni või olen juba ära teinud. Vastasin, et tegin kodus ja tal oli hea meel, et lisaks temale teeb veel keegi kodus trenni. :) Me rääkisime eesmärkidest, vigastustest, toitumisest ja üldse hobidest. Ütlesin, et eesmärgiks oleks esialgu saada kasvõi 69,9 kaaluks ning suur unistus on saada ise jooksjaks ja siis ehk ka treeneriks. Uuris veel, et kas mul on olnud vigastusi, vastasin, et ei ole. See, et mul kunagi olid minestamise probleemid, ma julgen öelda, et ma olen sellest välja kasvanud. Enam ei ole see probleemiks kuid nõrganärviline olen ma ikka. Rääkisin treenerile ka SEB Tallinna poolmaratoni ideest ning et plaanin seda läbida intervallidega, siis ta oli selle poolt. Ta kiitis heaks selle, et ma võiks teha intervallidega. Rääkisin talle, et hetkel on põhieesmärk pulss korda saada, ehk siis kardiot ehk südametrenni teha. Tema soovitus oli, et kui ma teen nt 4 korda nädalas trenni, siis 3 sellest oleks kardio (jõusaalis kardio, ujumine, rattaga sõitmine, kõndimine, jooksmine) ning 1 oleks lihastrenn, näiteks bodypump, bodytoning või jõusaalis. Rääkisin talle, et ma olen rohkem rühmas treenija kui üksinda. Rühmatrennis ei saa nii kergelt alla anda kui jõusaalis üksinda trenni tehes. Rääkisin talle ka oma feilimistest ning mainisin, et hetkel on põhirõhk liikumisel ja vaikselt muudan toitumist, siis ta arvas, et see on ka hea idee. Et step by step. Uuris ka, et kas ma tean mida muuta. Ütlesin, et mu suurimad nuhtlused on krõpsud ja pirukad. Ja seda, et tihti tahan ma saada seda maitse suhu saamiseks, no nt, et söön veerand paki krõpsu ja siis aitab. Rääkisin talle ka lauamängu õhtutest. Sellepeale ütles, et kui ma tean, et täna on lauamänguõhtu, siis teen päeval trenni või järgmine päev. Sain tema juurest motivatsiooni juurde ja julgust, et need asjad, mis ma olen välja möelnud, on täitsa õiged. Just see intervalli teema ja liikumisele keskendumine. Igatahes ma olen väga õnnelik, et otsustasin tema juurde minna. Korduskülastamine, mis kestab pool tundi on ka tasuta. Kui tunnen, et vajan seda, saan minna tema juurde jälle.

Teisipäeval tegin jälle kodus trenni ning selle video järgi: https://www.youtube.com/watch?v=P921J1Fjoug Taaskord üks raske ja mõnus trenn.Kolmapäeval oli tööpäev ning käisin rattaga sõitmas. Panen pildi alla poole. Väga mõnus on rattaga sõita! Mõtlesin juba, et varsti muutuvad ilmad külmemaks ning siis ei saa enam rattaga õues sõita. :(Täna oli tööpäev ning otsustasin, et puhkan, kuid natukene jalutatud sai ikka. Mis juba nädala teine pool toob, seda tule lugema pühapäeval kus teen nädala teise poole kokkuvõtte!

Head ööd/tere hommikust :)

3 kommentaari:

  1. Juhhei, järjekordne häma täis umbluu postitus, millega kerjad kiitust. Treenerile udu ajamise pärast võiks näiteks häbi olla.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Ma rääkisin treenerile totaalselt tõtt. :) ma rääkisin talle nii nagu asjad on. Aga ma tänan sind selle kommentaari eest.

      Kustuta

Uudistest..

Heihei! Ma olen nii palju hoogu võtnud, et võiks blogida, aga kuidagi ei ole suutnud kirjutamisega alustada. Noh, praegu mõtlesin, et v...