17. sept 2017

Nädala kokkuvõte (11.09 - 17.09) - Reebok Fitness Festival

Hei!

Aeg on jälle uueks kokkuvõtteks. Olengi juba suht harjunud pühapäeviti kirjutama.

Esmaspäeva ja teisipäeva kohta ma juba kirjutasin postituse. Seda saad lugeda SIIT, milles panin rõhku toitumisele.

Kolmapäev:
Olin taas koolis ning õhtul tegin koduseid toimetusi. Jalutamas ega spordiklubis ei käinud. Koolis sõin kaasavõetud toitu.

Hommikusöök

Koolis sõin seda toitu

Kui ma nüüd oma toidu pilte vaatan, siis ma ei mäletagi kuna ma midagi sõin. Seega panen oma toidu pildid lõppu. Kui mäletan kuna sõin, siis kirjutan juurde. Ma ikka pean mustandeid tegema hakkama, siis on täpselt kirjas kuna ja mida ma sõin. Järgmine kord on see viga parandatud. 

Neljapäev:

Tööpäev ning peale tööd läksin trenni. Trenniks oli Pilates. Mõtlen tükk aega kas ma sinna lähen kuid otsustasin siiski, et lähen sinna. (Valikus oli teine trenn jõusaalis) Mulle Pilates ei meeldinud. Treener oli kihvt kuid see trenn tundus minu jaoks liiga igav. Muusikat ei olnudki ja polnud seda õiget feelingut ka. Kuid raske oli trenn vaatamata, järgmine päev valutasid korralikult kõhulihased mul, mis on ainult hea. Reede:

Tööpäev ning peale tööd läksin sünnipäevale. Kava järgi ei söönud. 

Laupäev:

Vaba päev töölt ning käisin Audenteses lahtiste uste päeval vaid oma lemmiktrenni pärast. Mu lemmiktrenn rühmatrennidest on Pound. Kristel Tammin on ülisuper treener ja kuna reedel jäi trenn ära sünnipäeva pärast, siis otsustasin, et lähen sinna. Audentesega on üldse nii, et ma juba meeletult ootan sinna minekut, sest see klubi on mu kodule nii lähedal ja hommikul saaks ka trenni teha. Praegu ma hommikuti enne tööd trenni ei tee. Pound oli jällegi super ja tooge see veebruar juba lähemale! Kava väline toit. Õhtul oli veel lauamänguõhtu ning oli mõnus olemine kodus. Pühapäev:

Vaba päev töölt ning kauaoodatud Reebok Fitness Festival. Ärkasin hommikul kell 8, et valmis sättida. Panin trenni riided kokku, sõin võileiva ning hakkasingi liikuma. Kuna esimene trenn hakkab juba kell 10, siis kartsin, et jään hiljaks trenni. Kuid õnneks jõudsin õigeks ajaks. Käisin registrreerisin end trennidesse, siis vahetasin riided ära ning suundusin saali. Üritus toimus Kalevi ja Tallinna spordihallis. Esimene trenn oli bodypump. See oli nagu alati mega mõnus. Üritus oli valdavalt inglise keelse juhendamisega, k.a eesti treenerid rääkisid inglise keeles. Peale bodypumpi suundusin teise saali, kus hakkas dance party. Taaskord oli mõnus trenn kuid tantsimine pole minule. Kui dance party oli läbi, siis puhkasin ja vaatasin teisi trenne, et oodata oma järgmist trenni. Enne minu järgmist trenni oli selline trenn nagu SH’BAM. Seda vaadates tundus pigem just nii, et ma oleks võinud dance party selle vastu ära vahetada. Järgmine kord olen jällegi targem. Kell 14:15 hakaks bodybalance, mis oli mu viimaseks trenniks antud üritusel. See oli hea punkt antud päevale. Üritus oli lahe ja kui peaks järgmine aasta tulema uuesti, siis tahaksin jällegi minna. Tänasest meeldis mulle kõige rohkem bodypump. Lõppu panen oma tänased trenni pildid ning siis toidupildid. Ma imestan, et ma suutsin teha 3 trenni ühel päeval. Tubli olen!  :)

Mu uus spordikott


Õhtusöök + vahepala koos

HommikusöökTänane hommik kui hakkasin üritusele liikuma
Peale fitnessi üritust sõin seda + 1 jäätise


Head ööd / tere hommikust! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Uudistest..

Heihei! Ma olen nii palju hoogu võtnud, et võiks blogida, aga kuidagi ei ole suutnud kirjutamisega alustada. Noh, praegu mõtlesin, et v...