27. dets 2017

Jõulud

Hei!

Lubasin eelmises postituses, et räägin veel selle aasta sees, mida ma jõuludeks sain.

See aasta pidasin ma kolmes kohas jõule. Mehe vanaema ja vanaisa ning ta isa ja naisega. Siis pidasin enda vanaema ja vanaisa juures, kus oli isa, isa naine, vend, õde ja veel inimesi. Ning siis pidasin oma emaga ja teise õega.

Kingituste üle olen väga õnnelik. Sain need asjad, mida soovisin. Nimelt on mul valmis tehtud jaanuari esimese nädala trenniplaan. Tegin selle kahes variandis. Kõik sõltus sellest kas ma saan Audentese kinkekaarte või ei. Üks variant oli siis, et kui ma ei saa ja jätkan Arcticus ning kui saan, siis alustan Audenteses. Nüüd läheb käiku Audentese pandud trenniplaan. Vaja on teha veel toitumiskava. Hakkan tegema nii, et 2 päeva kartulist midagi, 2 päeva makaronist midagi, 2 päeva riis/tatar ja 1 päev siis vabal valikul midagi.

Pildi peal on siis järgmised kingitused (vahepeal oli mul sünnipäev ja sain 25):

Piletilevi kinkekaardid
Audentese kinkekaardid
Kommikarbid
Saunalina
Köögirätik
Raamat
Sussid
Rahakott
Šokolaadimassaži sain sünnipäevaks
Sokid
Lõhnaõli sain ka sünnipäevaks
Klaviatuuri sain sünnipäevaks
Tooli ostsin ka vahepeal, mis meeldis väga mu kassile ka.

Selleks aastaks on jõulud ja sünnipäev peetud. Nüüd on vaja tegeleda jaanuari esimese nädala söögimenüü kokku panna ning siis tegutsema hakata. Aitäh kõikidele päkapikkudele nende kinkide eest! Olen väga tänulik :)

Tsau!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Uudistest..

Heihei! Ma olen nii palju hoogu võtnud, et võiks blogida, aga kuidagi ei ole suutnud kirjutamisega alustada. Noh, praegu mõtlesin, et v...