12. märts 2018

Jaanuari ja veebruari kuu kokkuvõte, 28 päeva challenge ja muud juttu

Heihei!

Pole endast ammu märku andnud kuid mõtlesin, et täna võiks.

Jaanuari kuu kokkuvõte:

Olen siin blogis rääkinud Teemekoos2018 grupist. Jaanuaris liitusin ka mina nende väljakutsetega. Mulle väljakutsed meeldisid, eriti põnev oli minu jaoks vegan päev, sest sain palju uusi teadmisi selles valdkonnas, sest eelnevalt ma ei olenud selle teema vastu üldse huvi tundnud. Tänu sellele tegin ka trenni rohkem, kuna läbivalt oli 3x45 min trenn eesmärgiks. Jaanuaris tegin kokku 13 trenni. Jaanuaris tegin ka fit testi polari kellal, mis näitas tulemuseks 27 ehk very low.

Veebruari kuu kokkuvõte:
Siin hakkas asi teemekoos grupis ära vajuma. Jätsin mitu nädalat vahele kuna motivatsioon langes, sest ma oleks tahtnud midagi rasket aga viimasel ajal ei tõmmanud mind enam need reeglid. Tänu sellele pöördusin ma oma ühe väga hea sõbra poole, kes mõtleks mulle ise reegleid välja, just selliseid, mis mind mugavustsoonist välja tooksid, sest ma tahan ju muuta enda elu, mitte oma mugavustsoonis edasi olla. 3 nädalat tagasi sai see alguse. Nt üks reegel oli magusakeeld. Ka siiamaani kehtib see reegel. Seega ma olen 3 nädalat ilma magusata olnud. Alguses oli väga raske kuid nüüd olen juba harjunud. Teine muutus, mis oli, oli hommikuvõimlemine. See reegel oli ka ühel teemekoos challengis, millega ma jätkasin. Siiamaani olen jätkanud sellega. Mõni hommik on küll tunne, et täna ei viitsi, siis ikka teen, sest ma ei taha feilida. Veebruari lõpus hakkas mul parema jala kanna juurest ka valutama. Täiesti niisama, ma ei väänanud seda välja ega midagi. Võib-olla koormasin üle ja jalg andis märku, et võta vabamalt. Seega võtsingi. Veebruaris sai HopaTV järgi 28 päeva challengiga liituda ja ma kasutasin seda võimalust ära. Ilmselt tegin liiga palju trenni, sest ma tegin tänu sellele iga päev trenni. Kokku tuli veebruaris trenne 13. Sama palju kui jaanuaris. Samuti tegin Fittesti jälle ära ja see näitas jätkuvalt 27 ehk very low. Kuna nüüdseks on selle jala valu kadunud, siis hakkan jälle trenniklubis käima aktiivsemalt. Plaanin 9 aprillil uuesti mõõdud võtta ja vaadata, mis seis on.

28 päeva challengi tulemused: Ma olen rahul nende tulemustega kuid ma ei saa aru, miks rinnaümbermõõt suurenes. Võibolla eelmine kord valesti mõõdetud aga hea on näha, et kõik mõõdud vähenesid kuid kaal mitte nii väga.


Aga milliseid harjutusi ma siis täpsemalt teen hommikuti?
Nüüd juba 3 nädalat olen teinud hommikuvõimlemist (panen video lingid lõppu), siis plank, vahepeal oli plank sirgetel kätel kuid see oli minu jaoks raskem ja selle sai vahetada ikka küünarnukkidel plangu vastu. Siis kätekõverdused, 15 tk põlvedel. Proovisime üks nädal teha sirgetel jalgadel, kuid ma ei suuda. Ma ei suuda end üles lükata. See 15 oli ka alguses raske, nüüd juba muutub kergemaks.
Ühel hetkel võtsin teise sõbra ka juurde kuna teemekoos challengid mind enam ei tõmmanud ja ma tahtsin sellist privaatsust. Lisaks võtsin kampa töökaaslase Liisa, kellega on meil samad eesmärgid ja minu jaoks see motiveeriv. Võibolla mulle meeldibki selline mängulisus asja juures? Lõppkokkuvõttes ma teen seda kõike enda heaks ja enda enesetunde pärast aga mulle meeldib selline asi ja kui meeldib, siis nii on.

Selle nädala challengid on sellised:
Põhimõte selle tabeli osas on see, et roheline tähistab, et tegin ära, kollane seda, et pooleldi ja punane seda, et ma ei teinud seda üldse.


Kõik on väga hea ja tore kuid toitumise võiks siia juurde võtta. Panengi siia lõppu toidupilte, mida ma olen selle aja jooksul söönud. Kuna mulle meeldivad nii Fitlap kava kui ka Erik Orgu kava, siis ma teen ühel päeval ühte ja teisel päeval teist. Samal päeval mõlemat ma ei tee. Ma lihtsalt ei taha kummastki loobuda.
Viinamarjad ja juust

Koolis hommikupuder kuid jätsin järgi, sest mulle ei maitsenud

Koolis lõunasöök, peet, tatar, kaste ja hakklihapallid


Soe tortilla, merevaik, sink, juust

Fitlapi kavast vaesed rüütlid

Sama mis eelmine

Kaerasepik, sink, juust, merevaik

Omlett singiga
Videod, mille järgi end  hommikuti venitan:

https://www.youtube.com/watch?v=XewzQ9MRDh8
https://www.youtube.com/watch?v=ar3BGF8do7I

Olge positiivsed, rõõmsad ja naeratage palju
Järgmise postituseni, tsau! :)Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Uudistest..

Heihei! Ma olen nii palju hoogu võtnud, et võiks blogida, aga kuidagi ei ole suutnud kirjutamisega alustada. Noh, praegu mõtlesin, et v...