24. juuni 2018

Ma olen tagasii!

Heii!

Olen kaua blogist eemal olnud. Viimased 2 kuud olid väga pingelised ja tundsin, et kergem on siit eemale hoida, samas mõtetes käis tihti, et võiks blogida. Vahepeal on juhtunud palju.Kirjutangi nendest sündmustest järjest siia.


Alustan selle aastasest maijooksust. Seekord registreerisin end sinna läbi Tervisplussi. Facebooki seina peale tuli suht tihti see pakkumine, et kui registreerid nende kaudu, saad kingituseks kaasa nende särgi, raamatu ja kingikoti. Seekord läksin ma sinna lootuses, et ma parandan enda aega kasvõi 1 minut. Just sellepärast, et ma ei ole ammu teinud trenni ja lähen sinna suht treenimata. Läksin sinna koos sõbrannaga. Alguses mõtlesin, et võime koos minna aga raja läbime erinevalt, sest tean, et ta jaksab minust kauem joosta. Lõpuks oli ikkagi nii, et startisime koos ja olime lõpuni peaaegu koos. Vahepeal tegi tema tempot ja siis mina. Mingi hetk rajal tundsin kuidas mul pistab ja ütlen talle, et mine ees, ma võtan vabamalt, samas südames oli soov, et ma tahan ju oma aega parandada. Tempo vahepeal oli kiire lihtsalt. Kui oli 1 km veel minna, siis jooksis tema eest ära ja mina tegin kiirkõndi. Finišisse joostes võtsin kõik oma  jõuvarud kokku ja jooksin.

Selle aasta tulemus:(minu enda kella järgi)

01:03:21 Duration
6.73 km Distance
379 kcal Calories

Diplomil aga järgmine info:

AEG: 1:02:33
KOHT: 591
KOHT VANUSEKLASSIS: 267

Võrdluseks eelmine aasta: (diplomil)

AEG: 1:11:29
KOHT: 1143
KOHT VANUSEKLASSIS: 500

Kindlasti mängis rolli see, et eelmine aasta ma alustasin suht viimaste seas ning see aasta startsisin ma teise grupiga. Muidugi aitas palju sõbranna, sest ka tema tahtis head aega teha ja mina ei tahtnud temast maha jääda. Ma olen igati rahul selle aastase tulemusega.

Teine jooksusündmus, kus ma käisin, on Rimi heategevuslik juunijooks. Seal käisin ma täesti esimest korda. See toimud Kadriorus ja mulle väga meeldis. Ilm oli minu jaoks liiga palav. Läksin sinna sama sõbrannaga. Esimene kilomeeter suutsin temaga sammu pidada ning siis ta kadus eest ära ja järgi ma talle ei jõudnud. Rajal panin klapid kõrva, et see annaks mulle jõudu. Tahtsin alati varju joosta. Raja pikkus oli 5 km.Peale seda läksime sõbranna Selverisse ning siis saatis ta mind bussijaama ning sealt läksin koju ära.

KOHT: 710
AEG: 42:52:01

Vahepeale jäi siia ka töökoha vahetus. Mis põhjustel ma tööd vahetasin, jätan ma oma teada kuid olen jätkuvalt Rimi ettevõttes ning vahetasin ametikohta. Olen oma uue kohaga rahul.

Ükspäev facebookis scrollides jäi mulle silma selline kutse, kus kutsuti vabatahtlikke Icebugi kõvamehe jooksu vabatahtlikuks. Mõtlesin, et täidan avalduse ära ja jään ootama, kas kirjutavad mulle vastu ka või ei. Õnneks kirjutasidki. See toimus pühapäeval. Kuna mu tööaeg on nüüd E-Rni, siis mõtlesin tegelikult pühapäeva hommikul kas ma tahan sinna minna ikka, et olen parem kodus, kuid see oleks kripeldama jäänud, sest ma olin lubanud ju minna. Lõpuks liikusingi Balti Jaama ning sealt rongiga Padulasse. Üritus toimus Saunapunktis. Olin vabatahtlik pakihoius. Minuga koos oli veel üks noor poiss ja üks tüdruk. Peale üritust sain selle tüdrukuga koos linna tagasi ja siis liikusin koju. Mulle hullult meeldis ning siis võtsin selle ürituse kodulehe lahti ja panin end veel kirja igale poole vabatahtlikuks. Tegu on siis selline kohaga nagu "Scults World Sport Volunteers Movement".

Järgmine üritus, kuhu end vabatahtlikusk registreerisin, on Ironman. Vabatahtlik saab:

Tule anna oma panus ja saad vastutasuks meeldejäävaid elamusi ning rahvusvahelisi sõpru.
 Tööpäevadel toitlustus.
 Kõigile vabatahtlikele võistluste särk.
 Vabatahtlike pidu Kalevi spordihallis 05.08 võistluste järgselt.
 Tasuta osalemine pühapäeval, 5.08. kell 9 - 12 Telia triatlonis 4:18:4 mis toimub Lennusadamas (400m ujumist, 18km ratast, 4km jooksu) – ideaalne esimeseks triatloniks (soovi korral)
 Regitreeri end (http://telia4184.trismile.ee/et/registreerimine/) ja märgi - arvega tasumine, registratuuri poolt kinnitatakse seejärel Sinu osalemine.
Tallinnas tasuta ühistransport.
 Koostööpartnerite kingitused ja pakkumised.
 Vajadusel majutus.

See info on leitav siit: https://volunteers.scult.com/estonia/event/226

Mõtlen kas ma tahan end proovile panna selles triatlonis. Võiks, samas ei julge, mis te arvate?

Ja nüüd kõige olulisem sündmus! Ma LÕPETASIN kooli!!! Tallinna Teeninduskooli müügikorraldaja eriala. See 2 aastat oli raske, vahepeal mõtlesin, et annan alla ja ma ei jaksa rohkem, sest tööl oli ka raske aeg (see aeg veel, kui ma Prismas töötasin), kuid ei, ma pidasin siiski vastu ja ma olen väga õnnelik. Mis edasi saab.. ma ei tea veel. Mõttes on kutsepedagoogika, e-kaubanduse spetsialist, meeskonnajuht. Kutsepedagoogikaga on see halb asi, et ma 7 juulil on vestlus kuid ma lähen see päev Soome. Aasta vabaks võtta ma ka ei soovi, sest siis ma tean, et siis ma enam edasi ei lähe. Üks mõte on veel ka terviseedendus Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis. Eks aeg annab vastuse sellele, mida ma edasi teen. E-kaubandust ja meeskonnajuhti õpiks mõlemat 1 aasta. Korra käis mõte, et võiks mõlemat õppida. Üks aasta e-kaubandust ja teine aasta meeskonnajuhti. Kuid nagu ma ütlesin, siis aeg annab vastused.

Muidugi ei saa üle ega ümbes oma toitumise osast. Ma ei ole seda ikka veel korda saanud.. Vahepeal käiski mõte läbi, et hakkan toitumispäevikut pidama. See tähendab, et pildistan kõik üles ja panen kas siia iga päev need pildid või teen nädala kokkuvõtted. Mis te, lugejad, soovitate?

Teine mõte oli teha seeria "Treenin Rakvere ööjooksuks" Samas see on 10 km, teised teevad oma maratoni kohta nii, et see 10 tundub nii mõttetu, mille kohta teha kuid jällegi, kas seda tasub teha? Palun kirjutage, mis arvate!

Kaal tõusnud ei ole, püsib stabiilselt 78-79 vahel.

Lisaks tahaksin ma oma Audentese paketi ära anda. Ma nimelt tahaksin teise klubisse üle minna, kuid mul on aastane leping. See tähendab seda, et ma ei saa katkestada, küll aga saan selle teisele inimesele anda. Kui keegi on huvitatud Audenteses käimisest, siis palun kirjuta mulle! Või kui keegi on end Revaliga sidunud ja tunneb, et ei käi seal vms, siis võib ka vahetust teha!

Igasugune tagasiside on oodatud!

Olge positiivsed ja järgmise postituseni! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

Uudistest..

Heihei! Ma olen nii palju hoogu võtnud, et võiks blogida, aga kuidagi ei ole suutnud kirjutamisega alustada. Noh, praegu mõtlesin, et v...