23. sept 2018

Toitumisest..

Hei!

Ütlen kohe ära, et see pole absoluutselt ilus päevik, seega igasugune kriitika on oluline ja ma tean, et kui ma jätkan niimoodi söömist, siis ma ei saa kunagi saledaks kuid selle blogi eesmärk on olla täiesti aus. Mul ei ole mõtet ilustama hakata.

Kõigepealt oli see nädal mu esimene koolinädal Tallinna Majanduskoolis. Õpin täiesti uut eriala. Selleks on meeskonnajuht. Tegu on jätkuõpe kavaga ning õpe kehtib 1 aasta. Järgmine õppesessioon on oktoobris. Kool on tunduvalt parem kui Tallinna Teeninduskool. Tunnen, et saan sealt koolist tugevama põhja ja VÕTAga ei kandnud midagi üle. Kursusekaaslased on ka lahedad. Õpe on meil teisipäevast laupäevani. Alles reedel avastasin, et koolil on olemas koht, kus saab oma söögi soojaks teha. Siia nädalasse mahtus nii trenni kui valesti toitumist. Õnneks on sõbranna Rakverest ka tagasi ja saab koos temaga jälle trenni teha. Igatsesin teda suht palju, sest koos on parem trenni teha. Üks õhtu just tundsin, et täna ma küll trenni ei viitsi minna, sest koolinädal on seljataga aga kuna olime juba kokku leppinud, et lähme trenni, siis läksimegi. Lubadus on lubadus!

Loodan, et järgmine nädal on pildid ilusamad ja enam ei näe sellist jama.

2 viilu sepikut, suitsusink sealihast, värske kurk (hommikusöök pm igal hommikul) 

Kuna hommikusöögist jäi kõht tühjaks, siis läksin ja ostsin vahvli. 

Valge riis, pikkpoiss, viil musta leiba ning singi-juustu pirukas

Maasiakkook ja karums vanilli kohuke

Et üles ärkaks, siis tops caffe latet vähese suhkruga

Tatar, kanafilee kastmega, maasikakook, viil musta leiba. 

Oma tehtud kotletid, värske kurk hapukoorega, kurgi-majoneesikaste ja viil rukkipala röstituna. 

Keedukartul, kaste, seasnitšel, ketsupit natukene, viil musta leiba.

Nagu ikka.. see maasikakook oli niiiii hea ! 

Võimaistelised popcornid, veerand kaussi. 

Röstitud sepik, oma tehtud kotlett, juust, kurgi-majoneesikaste, sõin vaid 1. 

Topeltjuustu burgeri suur eine fantaga. 

Kaste, ema tehtud kotletid, kartulipuder ja tomat hapukoorega, ning klaasi täis fuze tea lemoni oma. 

Jõhvika mannavaht piimaga, millest sõin pool. 

START bodybalance tund. 

START BodyPump

Jõusaal, KARDIO. 

Jõusaal, KARDIO
Ma loodan, et järgmine kord olen tublim ja olen mingid muutused sisse viinud. Nüüd aga peab hakkama jälle tööl käima, õppepuhkus sai läbi. Ma võtan kõik kriitika vastu, sest ma tean isegi, et see toitumine ei aita mul kaalust alla saada kuigi see on mu eesmärk.. Oeh, miks kaalust juurde võtta on lihtne aga kaalust alla raske?

Tsau!

2 kommentaari:

  1. Saab alustada ka väikestest asjadest. Näiteks jäta ära see koogitükk ja pane igal päeval kotti üks banaan, et saaksid hoopis ära süüa selle banaanikese koogi asemel.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Nõustun! Lisaks.. kas selle prae kõrvale mingit salatit pole ette nähtud? Kas ei pakutagi üldse prae kõrvale või jätad ise võtmata? Koogitüki asemel võiks olla toorsalat (või kasvõi kaasavõetud banaan) ja ongi juba palju parem. :)

      Kustuta

Uudistest..

Heihei! Ma olen nii palju hoogu võtnud, et võiks blogida, aga kuidagi ei ole suutnud kirjutamisega alustada. Noh, praegu mõtlesin, et v...